Instagram takipçi satın al servisleri arasında en çok tercih edilen ajanslardan biri olan Canmedya, kişisel bilgilerinize ve şifrenize ihtiyaç duymaz… SSL sertifikalı internet sitemizde dilediğiniz kadar takipçi alabilir, üstelik 60 dakika içerisinde hayalinizdeki popülariteye kavuşabilirsiniz. 
Bu işlem, takipçi havuzunda yer alan ve belirttiğiniz kriterlere uygun aktif kullanıcılar ile yapılmaktadır. Sizi takip eden kişilerin tamamı gerçek kişiler olup, hesabınızı riske edecek durumda değildir. Kaliteli profillerin takip etmesi, Instagram filtrelerine takılmanızı engelleyerek; tamamen doğal bir izlenim yaratacaktır.

Instagram Takipçi Satın Al

Instagram, dünya çapında milyarlarca kullanıcısı olan bir sosyal medya platformudur. Günümüzde gelişen teknoloji, her şeyde olduğu gibi bu platformda da yeni olanaklar sağlamaya başlamıştır. Instagram tüm kullanıcıları kendi platformu üzerinde aktif bir şekilde toplamaktadır. Bu nedenle, bugün Instagram’ı bu amaçlarla kullanmak isteyen kullanıcıların sayısı hızlı bir şekilde artmaktadır.

  • Instagram aracılığı ile popüler olmak
  • İmal ettiği ürün ve hizmetleri Instagram’da da satışa sunmak
  • Instagram’da reklam alarak, bir gelir elde etmek
  • Instagram’da keşfet’e düşmek

Tüm bu amaçlara erişebilmek için en önemli husus ve ortak nokta, yüksek Instagram takipçi sayısı olmaktır. Ancak tüm takipçiler gerçek takipçi olmalıdır. Bununla beraber gelişigüzel olarak yapılmakta olan takipçi alımları, uzun vadeli süreçte geri dönüşü söz konusu olmayan olaylara yol açabilmektedir. Peki, Instagram takipçi satın alma sitesi olarak ne tavsiye edilmektedir?

Instagram Takipçi Satın Alma Sitesi

Sosyal medyanın gelişmesi, bazı kuruluşların doğmasına ve bu platformlarda hizmet üretmesine olanak tanımıştır. Bu olanaklardan, söz konusu platformlarda ilerlemek isteyen kullanıcılar faydalanmaktadır. Hizmet alımı yapmadan önce bu sektör ile ilgili derin bir araştırma yapılmalı, sadece güven veren, başarılı firmalar tespit edilerek, ardından Instagram takipçi satın al yoluna gidilmelidir.

İçerisinde bulunduğu sektörde, kurulduğu günden bu yana kadar pek çok başarılı hizmete ve çalışmaya imza atmış olan canmedya, alanında öncü firmalar arasında bulunmaktadır. Firmamız, ilk günden şimdiye kadar “koşulsuz memnuniyet” politikasından asla ödün vermemiş, her zaman müşteri memnuniyetini önemseyerek onlara en iyi hizmetleri vermek için çalışmıştır. E-mail, telefon gibi iletişim araçları üzerinden 7/24 her zaman ulaşım imkânı bulunan firmamız, kendisiyle irtibata geçen değerli müşterilerine istediği tüm bilgileri güleryüz ve saygıyla vermektedir.

Sunmakta olduğumuz hizmetler arasında bulunan Instagram aktif takipçi, şifre istememektedir. Bize vereceğiniz kullanıcı adınız, Instagram gerçek takipçi satın al hizmeti için yeterlidir. Firmamız, alınan takipçi sayısının yüzde 10 oranında fazlasını göndererek, olası takipçi kayıplarına karşı bir önlem almaktadır.

Firma olarak sunmakta olduğumuz Instagram gerçek takipçi hizmetimiz bu şekildedir.

Instagram Gerçek Takipçi

Instagram’da “bot hesap” olarak da tanımlanan hesap türleri vardır. Bu hesaplar bazen Instagram takipçisi olarak seçilebilmektedir. Ancak bu oldukça yanlış bir durumdur ve şu zararları vardır.

  • Bot hesaplar, Instagram tarafından yasaklanmıştır. Bu nedenle Instagram bunu fark eder etmez, sizi takip eden botları silecektir.
  • Bot hesaplar yasaklandığı için, Instagram yasak olan unsuru kullanmanızdan hareketle hesabınızı da kapatabilmektedir.
  • Eğer bot hesaplardan kurtulmak isterseniz, tüm botları tek tek kaldırmak zorunda kalınmaktadır.
  • Bunun için güvenli bir şekilde hesabınızı üst noktalara taşımak istiyorsanız, bu konuda size yardımcı olacak hizmet tamamen gerçek Instagram takipçi seçeneğidir.

Instagram Gerçek Takipçi Ne Faydalar Sağlar?

Instagram takipçi satın al hizmeti, kullanıcılara bu imkânları sunmaktadır.

Instagram’da Türk takipçi satın alma, tamamen gerçek kullanıcılardan meydana gelmektedir. Bu nedenle bu kullanıcılar, hesabınızın kapanmasına neden olmamaktadır.
Instagram kalıcı takipçi satın almak, takipçi sayınızı yüksek gören Instagram kullanıcılarının, sizin beğenilen bir hesap olduğunuzu düşünerek, takip etmesini sağlayacaktır.
Instagram Türk takipçi kısa bir sürede popüler olmanızı, hizmetlerinizi ve ürünlerinizi daha çok kişiye sunma imkânını ve alacağınız reklamlardan daha yüksek gelir elde etmenize katkı verecektir.
Instagram için takipçi satın al, gerçek takipçilerden oluştuğu için beğenilerinizi de arttıracak, keşfete düşmenizi de böylelikle kolaylaştıracaktır.
Eğer siz de Instagram’da popüler olmak, keşfet’te yerini almak veya kazanç elde etmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçerek ucuz Instagram takipçi satın alma hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Dolayısıyla takipçi almak sadece kazanılan geliri arttırmakla kalmayıp, aynı zamanda daha hızlı popülerlik yakalamaya da destek olmaktadır.

Neden Takipçi Satın Alınmalıdır?

Instagram’da doğal veya organik yol olarak da tabir edilen bir takipçi arttırma yöntemi de vardır. Bu yöntem esas olarak, yapılan paylaşımlara dikkat etmeye dayanmaktadır. Bu yöntem her ne kadar düzenli bir takipçi kazandırıyor gibi görünse de, incelendiği zaman olumsuz yönünün daha fazla olduğu fark edilmektedir. Bu riskler şu şekilde maddelendirilebilir.

Bilindiği üzere Instagram’da takipçi arttırmak, en başlarda oldukça yavaş ilerleyen bir süreçtir ve sabır gerektirmektedir. Bu süreçte hata yapmadan, her konuya ayrıntılı bir şekilde dikkat etmek gerekmektedir. Yapılan hata, sürecin başında takipçi kaybına neden olacaktır.

Instagram’da takipçi arttırmak, paylaşımlar ve size atılan mesajlara daha çok vakit ayırmakla gerçekleşmektedir. Bu da günlük hayatınızdan daha fazla vakit harcayacağınız anlamına gelmektedir.

Instagram’da kazanılan takipçilerin kazanılma ve kaybedilme hızları ters orantılıdır. Yani takipçiler zor kazanılmakta ve oldukça hızlı kaybedilmektedir.

Bu nedenlerle Instagram’da popüler olmuş ya da gelir elde etmekte olan kişiler, takipçi satın alma yöntemine sıklıkla başvurmaktadır. Firmamızdan alacak olduğunuz gerçek takipçiler, hesaplarınıza hızlı bir şekilde takipçi kazandıracak, bu da popüler olma ya da gelir elde etme hızını arttıracak, yaptığınız planları daha hızlı hayata geçirmenize olanak tanıyacaktır.

Instagram Üzerinden Gelir Elde Etmede Takipçi Nasıl Katkı Sağlar?

Instagram üzerinden iki şekilde gelir elde edilebilmektedir. Bunlar, marka sahibi olan şirketlerin reklamını satın almak ve ürün veya hizmet sunumu yapmaktır.

Marka sahibi olan şirketler, kendileriyle iletişime geçen ve onların reklamını yapmak isteyen kişilere olanak tanımaktadır. Bunda en büyük amaç, kendilerine yeni müşteriler bulmak ve daha fazla para kazanmaktır. Bunun karşılığında ise bu şirketler, reklamını yapan kişilere anlaşılan miktarda para ödemektedir. Ancak reklam almak sanıldığı kadar kolay değildir.

Şirketler, kendileriyle iletişime geçmiş olan kişilerin ilk önce takipçilerini ve beğenilerini kontrol etmektedir. Bu konuda yüksek takipçi ve beğeni, dikkat ettikleri en önemli konudur. Ancak bu kişilerin hepsi gerçek takipçi olmalı, bot olmamalıdır. Zira bu şirketler de para kazanmak istedikleri için reklamlarını yaptırmaktadır. Eğer takipçilerinizde bot hesap görürlerse, sizinle anlaşma yapmayacaklardır.

Firmamızdan alacak olduğunuz gerçek takipçiler, tamamen organik oldukları için bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşanmayacaktır. Gerçek takipçiler, beğeniye de sebep olacağı için sizi inceleyen şirketler sizin aktif ve sevilen bir hesap bulundurduğunuzu görerek, bu durumu kendileri için de faydalı görecek ve sizinle beraber çalışmak isteyeceklerdir.

Ürün ya da Hizmet Sunumu

Eğer herhangi bir ürün imal ediyorsanız veya bir hizmet yapıyorsanız, bunları Instagram’da da kullanıcıların beğenisine sunma imkânınız vardır. Bu hizmet ve ürünlerden faydalanacak olan kullanıcılar ürün kalitesi, yorumlar ve beğeniler ve sizin takipçi sayınıza göz atarak, sizden alışveriş yapıp yapmamayı göz önüne almaktadır. Bot hesaplar, kullanıcılar tarafından rahatlıkla tespit edilebildiği için, sadece potansiyel müşterilerinizde ciddi bir kayıp yaşanacaktır.

Firmamızın sunmakta olduğu gerçek Instagram takipçiler, tamamıyla gerçek kullanıcılardan oluşmaktadır. Bu kişiler sayfanız içerisinde etkileşim oranını da arttıracağı için, Instagram sayfanıza göz atan kullanıcılar sizin sevilmekte olan bir hizmet/ürün sunucusu olduğunuzu görerek, hizmetinizi daha yakından inceleyecektir. Bu şekilde Instagram’da keşfet kısmına da daha hızlı düşerek, ürünlerinizi dünya çapında Instagram kullanan herkese, herhangi bir zahmet çekmeden sunmanız da mümkün olacaktır.