Firmamız üzerinden gerçekleştireceğiniz bütün Instagram izlenme – görüntülenme siparişlerinizde “keşfet” özelliğini de kullanabilirsiniz. Eşsiz bir özellik olan “keşfet” özeliği sayesinde videolarınıza beğeni göndermenizin ardından, keşfet bölümünde yer almasını sağlayabilirsiniz. 
Bu işlemlerin sonucunda yüzde 80 oranında paylaştığınız içerikler keşfet bölümünde görüntülenecektir. Videolarınızın keşfette yer almasının ardından, kısa süre içerisinde gerçek kullanıcılar videolarınızı görüntüleyip sizi takip edebilir. Bu sayede de video izlenme sayınız yükselirken, keşfet özelliği ile beraber beğeni sayınız ve takipçi sayınız da artacaktır.
Videolarınıza beğeni gönderebilmek için video adresinizi sipariş formuna girmeniz yeterlidir. 3D güvenli ödeme ile herhangi bir riske ortak olmadan, siparişinizi hemen tamamlayabilirsiniz.

Instagram Video İzlenme Satın Al

Günümüzde Popüler olmak veya kazanç sağlamaya başlamak isteyenler için pek çok yeni seçenek bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de, kurulduğu günden bugüne kadar dünya çapında pek çok kullanıcıya erişmiş olan Instagram’dır. Dünyada oldukça popüler sosyal medya hesapları arasında yer alan Instagram, video ve fotoğraf paylaşımına olanak tanıması nedeniyle tercih edilmektedir. Ayrıca dünya çapında milyarlar olarak ifade edilebilecek bir kullanıcı kitlesine sahip olduğu için büyük fırsatlar taşımaktadır.

Bahsetmiş olduğumuz bu fırsatlardan pek çok Instagram kullanıcısı yararlanmaktadır. Bu da her geçen daha fazla kullanıcı yararlanmak istemesine sebep olmaktadır. Bu yüzden Instagram kullanıcılarının aklına, ilk soru olarak bu platform kullanılarak nasıl popüler olunacağı ya da nasıl gelir kazanmaya başlanacağı gibi konular gelmektedir. Bu amaçlara ulaşmak için en büyük unsur, Instagram’da yeterli etkileşime sahip olmaktan geçmektedir. Zira yeteri kadar etkileşimi olan kullanıcılar, Instagram keşfet’e daha kolay düşebilmekte, ürün satıyorsa bu ürünleri görüntüleyen daha fazla kişi söz konusu olmaktadır. Dolayısıyla etkileşim, oldukça önemli bir yere sahiptir. Pek çok Instagram kullanıcısı, etkileşim oranlarını arttırmak için çeşitli etkinlik ve faaliyetlere başvurmaktadır.

Peki, bahsetmiş olduğumuz bu etkileşimi hangi unsurlar etkilemektedir? Instagram’da etkileşimi etkilemekte olan ögelere bakıldığında yapılan video ve fotoğraf paylaşımlarına gelen izlenme, beğeni yorum gibi durumlar görülmektedir. Bu çerçevede Instagram’da popüler olmak ya da kazancını arttırmak isteyenlerin başvurduğu yöntemlerden bir tanesi Instagram video izlenme satın al olmaktadır. Böylece yüksek video izlenme sayısı ile kullanıcılar daha hızlı keşfete düşebilmekte ve popüler olabilmektedir. Peki, video izlenme neden satın alınmalıdır, hangi yararları sağlar?

Neden Instagram Video İzlenme Tercih Edilmelidir?

Instagram’da video izlenme arttırabilmek için pek çok yöntem vardır. Bunlardan bir tanesi, doğal yöntemler ile video izleme arttırımı olmaktadır. Bu seçenekte artış hızı, keşfet’te olmadığınız sürece, temel olarak takipçi sayınızı esas almaktadır. Buna ek olarak her video, izlenme almamaktadır. Bunun nedeni ise her Instagram kullanıcısının video izlemek istememesidir. Videolarınızın doğal yöntemlerde izlenme alması için, izlemeniz gereken yol budur.

  • Çektiğiniz videoda Türkçe’ye dikkat etmek
  • Seçmiş olduğunuz arka planın uyumlu olmasına dikkat etmek
  • Video ile kullanıcıları sıkmamak
  • Videoda olabildiğince az sürede, istenilen mesajı vermek

Bu gibi yöntemler her ne kadar video izlenmesini arttırmakta olan unsurlar olsa da, bu durum büyük tehlikeler bulundurmaktadır. Eğer takipçi kayıpları yaşıyorsanız ya da takipçi sayınız azsa, her takipçinin video izlemediği de hesaba katıldığında bu yöntem yeterli olmamaktadır. Çok fazla takipçiniz olsa bile Instagram kullanıcıları çoğu zaman yine video izlememeyi tercih edebilmektedir.

Bu nedenlerle Instagram kullanıcıları, Instagram video görüntüleme satın al seçeneği ile kesin yollardan video izlenme hizmeti satın almaktadır. Böylece Instagram keşfet’e düşme hızı da büyük oranda artmaktadır. Bu şekilde tanınır olmaya başlanarak, popülerlik kazanmaya başlanmakta ve gelir arttırma yolunda önemli bir adımlar da atılmaktadır.

Ancak Instagram izlenme satın al, sosyal medya ile ilgili hizmet veren güvenilir kuruluşlardan tercih edilmektedir. Bunun temel nedeni, güvenilir olmayan ve gelişigüzel yapılan alımlarda Instagram hesabında ilerleyen tarihlerde çeşitli sorunların oluşabilmesidir. Peki, Instagram çoklu video görüntüleme satın al hangi yararları vermektedir?

Instagram Video İzlenme Satın Al

Instagram video görüntüleme hizmeti, gelişigüzel alımlarda herhangi bir yarar sağlamamaktadır. Ancak doğru bir kuruluştan alınan video izlenme, Instagram hesabında keşfete düşmeyi hızlandırmaktadır. Bu sayede Instagram kullanıcıları daha çabuk popüler olmaya başlamakta ve daha çok kazanç elde etmeyi başarmaktadır..

Instagram’da keşfet’e düşmek, çoğu Instagram kullanıcısının istediği konulardan biri olmaktadır. Bunun nedeni bu alanda, Türkiye ve Dünya çapında en çok beğenilen ve popüler olan paylaşım ve hesapların görüntülenmesidir. Burada görüntülenen adayların, takipçi artış hızlarında, popüler olmanın getirdiği bir avantaj ile artış olmaktadır.  Bu nedenle Instagram video görüntüleme hizmeti, Instagram’da keşfete düşmek, popüler olmak ve takipçi sayısını arttırmak için önemli unsurlardan bir tanesi olmaktadır.

Instagram video izlenme satın al, aynı zamanda Instagram üzerinden ürün satışı yapan işletmeler için de oldukça önemli bir unsurdur. Bunun ana nedeni, Instagram’dan ürün alacak olan kullanıcıların, çekilen videoların izlenme oranına, takipçi sayısına ve paylaşımların beğenilerine dikkat etmeleridir. Bu nedenle pek çok işletme sahibi, video izlenme sayılarını arttırmak istemektedir. Bunu doğal yollardan arttırabilmek için, işletme sahiplerinin ürünleriyle ilgili çektikleri videolarda ürünün en iyi yanlarını göstermeleri gerekmektedir. Ancak bu arttırma yöntemi, çoğu işletme tarafından yavaş olduğu görüldüğü için tek başına tercih edilmemektedir. Böylece video izlenme alan işletme hesaplarını ziyaret eden Instagram kullanıcıları, yüksek izlenme sayısını görerek ürünlerden faydalanmak istemektedir. Bu hizmet aynı zamanda keşfet’e düşme hızını da arttırarak, markaya dünya çapında tanınırlık kazandırmaktadır.

Video izlenmenin etki ettiği bir diğer konu ise reklam satın almaktır. Markalardan reklam alarak, gelir elde etmek isteyen kullanıcılar her geçen gün artmaktadır. Markalar, kendilerine reklam amacıyla başvuran hesaplarda takipçi sayılarına ve etkileşimlere dikkat ettikleri için video izlenme, önemli unsurlar arasında bulunmaktadır. Bu konuda yüksek video izlenme oranına sahip olan kullanıcılar, daha fazla reklam alabilmekte ve reklamlardan daha fazla gelir elde edebilmektedir.

Instagram video izlenme satın al ile saymış olduğumuz tüm bu imkânlara erişmek mümkün olmaktadır. Ancak bunda en önemli şart, bahsetmiş olduğumuz üzere güvenilir ve gerçek Instagram kullanıcıları aracılığıyla alınan hizmetlerde geçerlidir. Bu nedenle bot hizmet gibi uygulamalardan, her zaman kaçınılmalıdır.

Bunun temel nedeni, Instagram politikaları ile ilgilidir. Instagram, platform üzerinde bot hesapların kullanılmasını yasaklamıştır. Bu nedenle sık sık bu hesaplar kontrol edilmekte, açılan hesaplar ise silinmektedir. Ancak burada başka büyük bir tehlike ise, sizin hesabınızın da silinme riskidir. Bunun nedeni ise Instagram’ın, bot hesap kullanan kişilere de bir ceza olarak, hesap kapatma uygulayabilmesidir. Böylece sadece Instagram hesabınız için verdiğiniz emekler de, maddi unsurlar da kaybedilmektedir.  Bu yüzden alınan tüm hizmetler, tamamen gerçek kullanıcılardan oluşan, aktif Instagram hesapları olmalı ve güvenilir bir firmadan hizmet satın alınmalıdır.

Instagram Video İzlenme Sitesi

Instagram tek video görüntüleme satın al hizmetini almadan önce, bu sektörde bir araştırma yapılmalı, acele kararlar verilmemelidir. Bunun için sektördeki kuruluşlar araştırmalı, iletişime geçilmelidir. İçerisinde bulunduğu sektörde, daha önce başarı ile sonuçlanan sonuç almış olan Canmedya ile iletişime geçerek, Instagram görüntüleme satın al hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Kuruluşundan bu yana koşulsuz memnuniyet ilkesi ile hizmet vermekte olan firma, sağladığı her hizmette gerçek Instagram kullanıcılarını kullanmaktadır. Böylece Instagram hesabınızda herhangi bir güvenlik sorunu oluşmamakta,  hesap kapatılma riskiniz bulunmamaktadır. Sağlamakta olduğu hizmetlerde şifre talebinde bulunmayan firma, müşterilerinden sadece kullanıcı adı talep etmekte, bu da hizmetin sağlanabilmesi için yeterli olmaktadır.

Bizimle 7/24 iletişim kurarak, merak ettiğiniz her konuyu bize sorabilir, anında yanıt alabilirsiniz. Uzmanlarımızla yapacağınız görüşme sonucu size en iyi hizmetin ne olduğunu öğrenebilir ve en doğru hizmeti alarak, Instagram hesabınızda kısa sürede yükselebilirsiniz.