SIKÇA SORULAN SORULAR

Cevabını bulamadığınız tüm sorular için 7/24 Canlı Destek veya Whatsapp Destek sisteminden bize yazabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden satın alacağınız tüm instagram hizmet paketleri tamamen aktif ve gerçek kişilerden oluşur. Aktif ve gerçek kişilerin profilinize direkt katkısı profilinizin etkileşimini arttırır. İnstagram Türk ve Global takipçi paketlerindeki bütün kullanıcılar aktif ve gerçektir. Kurumsal veya bireysel hesaplarınızda, paylaşımlarınızın çok daha fazla kişi tarafından görülmesini sağlar ve kolay bir şekilde popülarite kazanmanıza yardımcı olur.

Aldığınız her ürün büyük bir hassasiyetle hızlı bir şekilde hesabınıza tanımlanır. Hesap bilgileriniz ve aldığınız hizmete dair hiç bir bilgi 3. kişilerle paylaşılmaz. Hiç bir bilginiz kayıt altına alınmaz ve kimseyle hiç bir şartla hiç bir şekilde paylaşılmaz.Kurumsal olarak hizmet veren Canmedya.net her zaman güvenliğinizi ve memnuniyetinizi ön planda tutmaktadır.

Kesinlikle hayır! Sitemiz üzerinden satın alacağınız hiçbir hizmette sizden şifre talep etmiyoruz. Satın almak istediğiniz paketi seçtikten sonra kullanıcı adınızı bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır. Hiçbir şekilde şifrenizi bizimle yada bir başkası ile paylaşmayınız.

Gelişmiş altyapı ve yazılımlarımızla, deneyimli ekibimizle siparişlerinizi olabildiliğince hızlı bir şekilde aktif ediyor siparişlerinizi en hızlı şekilde hesabınıza tanımlıyoruz.

Sipariş verdikten sonra yaklaşık 5 dakika içerisinde gönderim başlamaktadır. Gönderim başlamadıysa iptal edebiliriz ancak gönderim başladıktan sonra iptal etme şansımız bulunmuyor.